pl

Call to us +447458197121

Zamknij (x)
Produkty 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

Zakupy w internecie są bardzo wygodne a jakość sprzedaży i obsługi Klienta w trakcie oraz po dokonaniu płatności w ButBox jest na najwyższym poziomie. Dlatego nie musisz się martwić jeżeli otrzymasz produkt w złym rozmiarze lub z wadą. Wszystko podlega reklamacji i masz wiele możliwości na dokonanie zwrotu lub wymiany oraz odzyskania pieniędzy w krótkim czasie.

Zakup butów w ButBox - jest prosty i oparliśmy go na wstępnym mierzeniu stopy przez klienta przed złożeniem zamówienia, aby uniknąć niepotrzebnych zwrotów i złych emocji Klienta jeżeli nie dopasował odpowiednio rozmiaru, który często przy tej samej numeracji różni się u wielu producentów.

  • Ściągnij na swój komputer miarkę stopy w pliku Miara Stopy, którą możesz zgrać na komputer przyciskając przycisk poniżej grafiki. Następnie wydrukować lub jeżeli masz tablet wyświetlić na ekranie i przyłożyć stopę (wyłącznie stopa dziecka).
  • Zmierz stopę, kładąc na wydruk stopę (pamiętaj, aby kartka leżała na twardym podłoży i nie wyginała się. Jeżeli masz miarkę lub linijkę w domu, możesz wykonać pomiar bez wydruku.
  • Pobierz 2 wymiary: długość stopy (pięta - duży palec) oraz jej szerokość na wysokości kostki palca dużego. Ważne jest uchwycenie maksymalnej długości oraz szerokości stopy, ponieważ te 2 wymiary są graniczne odnośnie rozmiaru i kroju buta. Jeżeli nie wiesz jak dobrać buty do swojej stopy, prześlij na info@butbox.pl zdjęcie obrysowanej stopy a my w tym pomożemy.
  • Wybierz, dla kogo szukasz butów: kobieta, mężczyzna lub dziecko i w filtrach u góry możesz zaznaczyć rozmiar: długość i szerokość buta.
  • Po zatwierdzeniu pojawią się sugerowane modele butów, które zostały sprawdzone pod względem wskazanych parametrów. Rozmiar jak szerokość buta jest pewną wytyczną, ale wiele modeli butów podczas użytkowania nabiera kształtu, dopasowując się do nogi, więc wiele zależy od materiału buta i szycia.
  • W sytuacji kiedy zakupione buty nie będą dobrze leżały na nodze, możesz je zwrócić lub zostawić w jednym ze  sklepów stacjonarnych.

PLIK - MIARKA STOPY

Jeżeli potrzebujesz skonsultować zwrot towaru napisz na: info@butbox.pl lub zadzwoń +48 22 2304226