Call to us +447458197121

Zamknij (x)
Produkty 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

Sznurówki LED

Jest 9 produktów.

Sznurówki LED - Czerwone x2 baterie

Sznurówki LED w wersji jednokolorowe, świecące na czerwono. Zasilacz na 2 baterie wystarcza do 140 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

28,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Zielone x2 baterie

Sznurówki LED w wersji jednokolorowe, świecące na zielono. Zasilacz na 2 baterie wystarcza do 140 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

28,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Pomarańczowe x2 baterie

Sznurówki LED w wersji jednokolorowe, świecące na pomarańczowo. Zasilacz na 2 baterie wystarcza do 140 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

28,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Niebieskie x2 baterie

Sznurówki LED w wersji jednokolorowe, świecące na niebiesko. Zasilacz na 2 baterie wystarcza do 140 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

28,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Multikolor

Sznurówki LED w wersji multikolor zmieniające świecenie na barwy RGB. Zasilacz na pojedynczą baterię wystarcza do 72 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

27,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Białe

Sznurówki LED w wersji jednokolorowej świecenie na białą barwy. Zasilacz na pojedynczą baterię wystarcza do 72 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

27,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED - Różowe

Sznurówki LED w wersji jednokolorowej świecenie na różową barwę. Zasilacz na pojedynczą baterię wystarcza do 72 h. Świetnie wyglądają na butach przy zmianie kolorów. Długość światłowodu można regulować poprzez ucięcie nożyczkami. W zestawie otrzymujesz prześwitującą sznurówkę o długości 120 cm i komplet baterii.

27,00 zł Dostawa do 5 dni roboczych

Sznurówki LED to nie tylko praktyczny element obuwia, ale także wyrazisty akcent stylowy, który przyciąga uwagę i dodaje oryginalności każdemu outfitowi. Nasza szeroka gama sznurówek LED oferuje nieograniczone możliwości personalizacji, dzięki różnorodności kolorów i efektów świetlnych. Wybierz spośród intensywnych barw, migoczących efektów lub dynamicznych sekwencji świetlnych, aby stworzyć unikalny look, który odzwierciedla Twój indywidualny styl.

Nasze sznurówki LED nie tylko wyglądają świetnie, ale także zapewniają dodatkową widoczność w ciemności, co czyni je idealnym wyborem dla osób aktywnych, spacerujących lub biegających po zmroku. Wykonane z wytrzymałego materiału, są one trwałe i łatwe w montażu, gwarantując niezawodne użytkowanie przez długi czas.

Niech Twoje buty staną się punktem centralnym zainteresowania dzięki naszym sznurówkom LED. Bez względu na okazję czy styl, nasze sznurówki są doskonałym uzupełnieniem dla każdej pary obuwia, nadając jej niepowtarzalnego charakteru i osobowości. Odkryj naszą kolekcję sznurówek LED i wprowadź odrobinę magii do swojej garderoby już dziś!